Aktuality


Po vzájemné dohodě jsme ukončili spolupráci s ordinací MUDr. Martiny Procházkové. V době naší nepřítomnosti se na ni prosím neobracejte. O našem aktuálním zástupu Vás budeme průběžně informovat.

E-mailový kontakt na naši zdravotní sestru je: sestra.pediatrierp@seznam.cz
E-maily jsou vyřizovány pouze během pracovní doby. Pokud má dítě akutní problém, je nutno se telefonicky ozvat do ordinace​.

Děti od 14 -15 let jsou od 1.1.2022 bezplatně u nás naočkovány vakcínami proti meningokokům – pro informace prosím ať rodiče kontaktují naší zdravotní sestru.

DŮLEŽITÁ INFORMACE – MEDEVIO

V naší ambulanci je nově spuštěno MEDEVIO, zabezpečená forma komunikace s pacienty – ve formě webové nebo mobilní aplikace.
Komunikace s ambulancí tak bude rychlejší a bezpečnější. Prosíme, stáhněte si Medevio do mobilu.
Již nemusíte opakovaně telefonovat do ambulance, kde zrovna nemůžeme přijmout hovor, protože se věnujeme jinému pacientovi.
Náš Medevio profil naleznete na adrese:
https://my.medevio.cz/pediatriepospisilova

Pokračovat na Medevio

Pokud jste nemocní, neváhejte se ozvat ihned ráno mezi 7:00 – 8:00 hodinou. Po telefonické domluvě dostanete přesný čas ošetření ještě ten samý den.

 

V rámci protiepodemických opatření s cílem minimalizovat možnou infekci novým koronavirem u Vašich dětí i u Vás je zaveden:

NOUZOVÝ REŽIM ORDINACE:

1. Všechny pacienty ošetřujeme výhradně po předchozím objednání.

2. S nemocným dítětem (horečky, kašel , dušnost) nevstupujte do čekárny , zdravotnického zařízení a předem stav konzultujte s lékařem na telefonním čísle ordinace.

Kontakty

Přijďte do naší ordinace nebo vytočte naše telefonní číslo a objednejte své dítě na preventivní prohlídku nebo se jen zeptejte na detailní informace – těšíme se na Vás!

MUDR. ROMANA POSPÍŠILOVÁ

Pediatrie-RP s.r.o.

Telefon/Mobil

+420 416 838 826

Adresa

Rvačov 127, 413 01 Roudnice nad Labem